Jesle

Mateřská či tatínkovská dovolená končí, ale děti jsou ještě příliš malé, aby šly do školky?

Řešením jsou jesle.

Jesle Řásnovka prošly v roce 2010 rozsáhlou rekonstrukcí, a tak mohou vašim dětem nabídnout nejen odbornou péči, ale také velmi příjemné prostředí k hrám i odpočinku. Dětem je k dispozici také rozlehlá a hracími prvky vybavená vlastní zahrada jeslí.

 Charakteristika a popis služby

Středisko sociálních služeb provozuje zařízení jeslí s kapacitou 32 dětí, s provozní dobou Po – Pá od 6,30 hodin do 17,00 hodin, za poplatek. Jesle jsou určeny dětem ve věku od jednoho roku do tří let.

Jesle nabízí určitou alternativu v péči o dítě pro ty rodiče, kteří chtějí nastoupit do práce dříve, než dítě dovrší věku tří let. Pro některé rodiče – zvláště pro matky samoživitelky, otce a pro rodiče, kteří si nemohou dovolit přerušit svou pracovní dráhu na delší dobu je to nutnost.

Zaměstnanci naplňují nejnovější trendy ve vedení a výchově takto malých dětí. Jeselské prostředí v Řásnovce působí velmi příjemně a vstřícně.

Jesle nabízejí v případě volné denní kapacity také krátkodobé hlídání, které je hojně využívané. Je to pomoc rodinám při vyřizování nezbytných záležitostí.

 Jesle najdete v ulici Řásnovka 2, Praha 1

 V případě  zájmu nás kontaktujte ZDE

sazebník