Plno jako vždy a jako vždy výborná nálada! A jako pokaždé i skvělá umělecká nabídka, tentokrát v podání populárních a vynikajících Steamboat Stompers. To bylo únorové Setkání s kulturou v Malostranské besedě.

„Setkání s kulturou pořádáme v Malostranské besedě jednou měsíčně a vždy je plno. Myslím, že kdybychom se v Besedě scházeli dvakrát do měsíce, bylo by i tak ´našlapáno´. Takový zájem o kulturu ze strany našich seniorů nás samozřejmě moc těší a zároveň motivuje k realizaci dalších nápadů,“ prohlásil spokojeně radní Prahy 1 Petr Burgr, který má mj. na starost kulturu, seniory a Středisko sociálních služeb a který ani tentokrát pořad Setkání s kulturou nevynechal.

A jak bylo po celý středeční koncert, stejně jako během předchozích pořadů v Besedě, patrné, kulturní akce pro seniory v Praze 1 si oblíbili i vystupující umělci, kteří během téměř dvou hodin pokaždé „jedou“ naplno.

Však také seniorští diváci odcházeli domů i tentokrát velmi spokojení. A ve stejné náladě budou určitě odcházet i příště – 20. března, kdy v Malostranské besedě vystoupí od 15 hodin Shadde Yadda pod vedením Dáji Šimíčkové. Jejich pořad se jmenuje Léta 20. až 40. v písních bolestných i prudce radostných.

Bezplatné vstupenky si senioři z Prahy 1 mohou vyzvedávat v infocentrech radnice ve Vodičkově ulici a na Malostranském náměstí od 7. března.

thumbnail of 20-02-2019 SSK