Swingové odpoledne mohli ve středu díky tradičnímu cyklu Setkání s kulturou prožít naši senioři v Malostranské besedě. Nádherné melodie jim nabídla charismatická zpěvačka Kateřina Steinerová se skupinou Her Swing Boys.

Setkání s kulturou se v Malostranské besedě konají už více než deset let a po celou dobu se těší velké oblibě, takže i tentokrát byl sál plný. Není tedy divu, že příprava jednotlivých koncertů, konaných v měsíčních intervalech, dělá dámám ze Střediska sociálních služeb Praha 1, které se o program starají, takovou radost.

A věří, že i příští koncert Petra Samšuka s programem Karel Kryl 80 se u našich seniorských diváků setká s velkým úspěchem. Koncert se uskuteční 13. března a vstupenky budou k dispozici od 27. února v infocentru radnice ve Vodičkově 18.

Cyklus Setkání s kulturou ale není jediným hudebním pořadem organizovaným Střediskem sociálních služeb. Ve čtvrtek 22. února se senioři z Prahy 1 mohou vydat do klubu Tomáš v Tomášské 6, kde jim mladí konzervatoristé představí program Magické smyčce, a to v rámci cyklu Komorní koncerty, pořádaného ve spolupráci s Fórem mladých.

 

text: Petr Bidlo